Vidstack Player (1.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: yes
pt: sim

en: hidden
pt: escondido

en: no
pt: não

en: Media
pt: Mídia

en: Loop
pt: Laço

en: Autoplay
pt: Tocar automaticamente

en: About
pt: Sobre

en: Custom URL
pt: URL personalizada

en: visible
pt: visível

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)

en: Autoplay: %autoplay
pt: Reprodução automática: %autoplay

en: Loop: %loop
pt: Ciclo: %loop

en: Muted: %muted
pt: Mudo: %muted

en: Muted
pt: Silenciado

en: Show playback controls
pt: Exibir controles de playback

en: Playback controls: %controls
pt: Controles de reprodução: %controls

en: COOKiES
pt: Cookies
