Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Password
ca: Contrasenya

en: Always
ca: Sempre

en: Inline
ca: En línia

en: Locked
ca: Bloquejat

en: About
ca: Detalls

en: Lock
ca: Bloqueja

en: Unlock
ca: Desbloqueja
