Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Always
el: Πάντα

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Locked
el: Κλειδωμένο

en: About
el: Περί

en: Lock
el: Κλείδωμα

en: Unlock
el: Ξεκλείδωμα
