Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Inline
eo: en linio

en: Locked
eo: Ŝlosita
