Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Reset
et: Tühista

en: Password
et: Parool

en: Always
et: Alati

en: Inline
et: Samal real

en: Locked
et: Lukus

en: About
et: Programmist

en: Lock
et: Lukusta

en: Unlock
et: Tee lukust lahti
