Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Reset
eu: Garbitu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Always
eu: Beti

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Locked
eu: Blokeatuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Lock
eu: Blokeatu

en: Unlock
eu: Desblokeatu
