Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Inline
hi: पंक्ति में

en: Locked
hi: अवरोधित

en: About
hi: के बारे में
