Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Reset
is: Endursetja

en: Password
is: Lykilorð

en: Always
is: Alltaf

en: Inline
is: Innfellt

en: About
is: Um
