Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Reset
it: Ripristina

en: Always
it: Sempre

en: Inline
it: In linea

en: Unlocked
it: Sbloccato

en: Locked
it: Bloccato

en: About
it: Informazioni

en: Lock
it: Bloccare

en: Unlock
it: Sbloccare
