Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Reset
jv: Baléknā

en: Password
jv: Sandhi

en: Locked
jv: Dikunci

en: About
jv: Ngenani
