Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Locked
km: ជាប់​សោ

en: About
km: អំពី
