Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Inline
mr: आतील

en: Locked
mr: कुपुपबंद
