Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်

en: About
my: အကြောင်း
