Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: About
ne: बारेमा
