Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Password
oc: Senhal

en: Always
oc: Totjorn

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Locked
oc: Verrolhat

en: About
oc: A prepaus

en: Access Code
oc: Còdi d'accès
