Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Reset
ro: Resetează

en: Password
ro: Parolă

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Locked
ro: Blocat

en: About
ro: Despre

en: Lock
ro: Blocat

en: Unlock
ro: Deblocare
