Vidyo Platform Integration (1.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Password
sl: Geslo

en: Inline
sl: V vrstici

en: About
sl: O modulu
