View API Response (2.0.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Password
af: Wagwoord

en: Name
af: Naam

en: Header
af: Hoof

en: Method
af: Metode

en: Source
af: Bron
