View API Response (2.0.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Header
am: ራስጌ

en: Source
am: ምንጭ
