View API Response (2.0.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Password
ca: Contrasenya

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Header
ca: Capçalera

en: Method
ca: Mètode

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Source
ca: Font

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Machine name
ca: Nom-màquina
