View API Response (2.0.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Password
cs: Heslo

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: Header
cs: Hlavička

en: Method
cs: Metoda

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Source
cs: Zdroj

en: Authentication
cs: Ověření

en: Machine name
cs: Strojový název
