View API Response (2.0.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Password
da: Adgangskode

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Header
da: Overskrift

en: Method
da: Metode

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Source
da: Kilde

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Machine name
da: Internt navn
