View API Response (2.0.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Method
el: Μέθοδος

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Source
el: Πηγή

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
