View API Response (2.0.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Password
es: Contraseña

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: User Name
es: Nombre de usuario

en: Header
es: Encabezado

en: Method
es: Método

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Source
es: Origen

en: Authentication
es: Autentificación

en: Machine name
es: Nombre de sistema
