View API Response (2.0.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: Header
gl: Encabezado

en: Method
gl: Método

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Source
gl: Orixe

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Machine name
gl: Nome de sistema
