View API Response (2.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
