View API Response (2.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Password
id: Sandi

en: Name
id: Nama

en: Method
id: Metode

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Source
id: Sumber

en: Authentication
id: Autentikasi

en: Machine name
id: Nama mesin
