View API Response (2.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Password
is: Lykilorð

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Header
is: Haus
