View API Response (2.0.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Password
ja: パスワード

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: User Name
ja: ユーザー名

en: Header
ja: ヘッダー

en: Method
ja: メソッド

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Source
ja: ソース

en: Authentication
ja: 認証

en: Machine name
ja: システム内部名称
