View API Response (2.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Password
jv: Sandhi

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Method
jv: Metode

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
