View API Response (2.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Password
ka: პაროლი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Method
ka: მეთოდი

en: Source
ka: წყარო
