View API Response (2.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме
