View API Response (2.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
