View API Response (2.0.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: User Name
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಹೆಸರು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Proxy
kn: ಪ್ರಾಕ್ಸಿ
