View API Response (2.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Source
ku: سەرچاوە
