View API Response (2.0.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Password
ro: Parolă

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: Header
ro: Cap

en: Method
ro: Metodă

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Source
ro: Sursă

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Machine name
ro: Numele mașinii
