View API Response (2.0.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Source
ug: مەنبە
