View API Response (2.0.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Header
ur: ہیڈر
