View API Response (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Password
be: Пароль

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Header
be: Загаловак

en: Method
be: Метад

en: Source
be: Крыніца

en: Machine name
be: Машынная назва
