Views Custom Table (2.0.1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Next
bg: Още

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Save
bg: Запази

en: Views
bg: Изгледи

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Custom
bg: Персонализиран

en: %time ago
bg: преди %time

en: Table
bg: Таблица

en: Language code
bg: Код на език
