Views Custom Table (2.0.1) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: %time ago
kn: %time ಗಳ ಮೊದಲು

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Duplicate
kn: ನಕಲು

en: Timezone
kn: ಕಾಲವಲಯ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: About
kn: ಕುರಿತು
