Views Custom Table (2.0.1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Save
os: Ныффысс
