Views Custom Table (2.0.2) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Save
th: บันทึก

en: Views
th: ดู

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: %time ago
th: %time ก่อนหน้า

en: Table
th: ตาราง

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: Timezone
th: เขตเวลา

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Time ago
th: เวลาก่อนหน้า

en: Time ago (with "ago" appended)
th: เวลาก่อนหน้า (พร้อมคำว่า "ก่อนหน้า" ต่อท้าย)

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
