Views Custom Table (2.0.4) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Save
ast: Guardar

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Table
ast: Tabla
