Views Custom Table (2.0.5) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Save
af: Stoor

en: %time ago
af: %time gelede

en: Table
af: Tabel

en: Language code
af: Taalkode
