Views Custom Table (2.0.5) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Table
bn: টেবিল

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: About
bn: সম্পর্কে
