Views Custom Table (2.0.5) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Save
hy: Պահպանել

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: %time ago
hy: %time առաջ

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Timezone
hy: ժամագոտի

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Time ago
hy: Ժամանակ առաջ
