Views Custom Table (2.0.6-beta1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Save
gu: સાચવો

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: %time ago
gu: %time પહેલા

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: About
gu: વિશે

en: Time ago
gu: સમય પહેલા
