Views Custom Table (2.0.6-beta1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: None
ug: يوق

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Language code
ug: تىل كودى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Time ago
ug: دىن بۇرۇن
