Views Custom Table (2.0.6-beta2) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: %time ago
ka: %time-ის წინ

en: Table
ka: ცხრილი

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Language code
ka: ენის კოდი
